ART / Lithographs / Color serigraphy 13095060
nr 1309 5060
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), Sweden. "Gröna grenar". Signed, numbered 58/75, dated 1976, unframed. Sheet: 71x56 cm. Sheet: 106x79 cm,
COLOR SERIGRAPHY, "Gröna grenar". Signerad, numrerad 58/75, daterad 1976, oramat löst blad. Bladets mått: 71x56 cm. Bladets mått: 106x79 cm
2000
SEK 1500
Monday February 24 2020
at 20:08:38
21/2 19:22:09
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe